WHAT'S THE KEY?

14:10:00

"Sto dni do matury zostało". Tymi słowami żegnałam Was w jednym z ostatnich postów i właśnie te słowa miałam okazję usłyszeć niedawno na studniówce. Powiem szczerze, że w sumie dopiero teraz dociera do mnie fakt, że to już tak blisko! Wiem, że na blogu jest mało pisanych postów, ale dziś przychodzę do Was z fajną propozycją i co więcej ważną sprawą, jaką jest oczywiście.. edukacja! Tak, wiem, że nauka to ostatnia rzecz, o której chcecie wpis, ale zapewniam, że post jest wart uwagi, więc zostańcie do końca. Bez przedłużania, przejdźmy do sedna.

Zapewne wielu z Was, tak jak ja, jest aktualnie w klasie maturalnej. I zapewne wielu zgodzi się ze mną, że kluczem do sukcesu, czyli w tym przypadku zdania matury, jest umiejętność czytania ze zrozumieniem. Mowa tu oczywiście o maturze z polskiego, jednak szybkie i efektywne czytanie przyda się z pewnością również na studiach. 

Nasze przygotowania do matury z polskiego polegają mniej więcej na tym, że rozwiązujemy przykładowe arkusze i czytania ze zrozumieniem, jednak nie robimy nic, żeby przyspieszyć tempo czytania i lepiej zrozumieć czytany tekst, a to przecież kluczowe, ponieważ dzięki temu możemy zaoszczędzić więcej czasu na maturze. Dlatego przychodzę dziś z tym na bloga i mam dla Was super propozycję, dzięki której moglibyście poprawić swoje umiejętności i zwiększylibyście szansę na lepiej zdaną maturę.

Mówi się, że czas jest złotem i w stu procentach się z tym zgadzam. Będąc w liceum powinniśmy jak najlepiej wykorzystać ten czas. Kurs szybkiego i efektywnego czytania, z którym dzisiaj do Was przychodzę, pozwoli Wam zaoszczędzić nawet do 80% czasu. Celem kursu jest podwojenie, a nawet potrojenie prędkości czytania. 


Wiadomo, że na edukacji nie można oszczędzać, jednak mam dla Was również malutki rabacik (-7%) na materiał ćwiczeniowy albo konsultacje video. Zainteresowanych odsyłam tutaj.

KOD: LifestylePassionFashion#HBK

You Might Also Like

3 komentarze

 1. Bardzo fajnie, że dbasz o swoich obserwatorów :D Na pewno nie jedna osoba skorzysta z rabatu. Genialne i pomysłowe zdjęcia!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Sama jestem maturzystką, więc wiem, że każda chwila jest na wagę złota haha :) Dziękuję pięknie! Miło :)

   Usuń
 2. Dziekuje za rabat.Bardzo fajne zdjęcia.Jak zawsze ciekawe wpisy

  OdpowiedzUsuń