NAJLEPSZE KOMEDIE ROMANTYCZNE

21:37:00

Cześć wszystkim! Dziś chciałabym przedstawić Wam moje ulubione filmy romantyczne, które mogłabym oglądać dosłownie na okrągło, natomiast kolejność jest przypadkowa. Dajcie znać w komentarzach jakie Wy romansidła lubicie.
Nie przedłużając, zaczynamy :)1. PAMIĘTNIK (2004)

Mój ulubiony!
Noah i Alice zakochują się od pierwszego wejrzenia. Pochodzą z dwóch światów, on jest biedny, a ona pochodzi z zamożnej rodziny. Kiedy nagle się rozstają, Noah przez rok piszę codziennie listy, ale żaden nigdy do dziewczyny nie dociera. Mężczyzna buduje wymarzony dom, tęskni i wspomina czasy z Alice stając się samotnikiem. Pewnego dnia spotyka ją w swoim mieście i tak uczucie wraca.


2. NAJDŁUŻSZA PODRÓŻ (2015)Film zawiera dwa wątki. Pierwszy z nich opowiada o studentce historii sztuki zakochanej w kowboju, jednak ten musi wrócić po wypadku na rodeo, aby uratować rodzinne ranczo. W drugim wątku poznajemy staruszka, który po wypadku samochodowym wspomina dawne czasy, w tym swoją zmarłą żonę. Piękny film!

3.  GWIAZD NASZYCH WINA (2014)Opowieść o chorej na raka 17-sto letniej Hazel (Shailene Woodley) i Gus'u (Ansel Elgort), których nie łączą tylko doświadczenia związane z chorobą, ale także miłość do książek. Dziewczyna marzy o tym, aby poznać swojego ulubionego pisarza. Gus'owi udaje się dotrzeć do niego i dostaje zaproszenie do Amsterdamu, gdzie leci razem z Hazel.  


4. LOVE, ROSIE (2014)Film przedstawia parę przyjaciół znających się od dzieciństwa. Kiedy Alex wyjeżdża na studia do Ameryki, ich przyjaźń czekają trudne chwile. W tym czasie Rosie rodzi dziecko, o którym on nie wie. Czy zaryzykują wszystko dla rodzącej się między nimi miłości?


5. WCIĄŻ JĄ KOCHAM (2010)

W roli głównej jeden z moich ulubionych aktorów :)

Opowieść o młodym żołnierzu, który poznaje pochodzącą z zamożnej rodziny, Savannah (Amanda Seyfried). Między parą rodzi się głębokie uczucie i zakochują się w sobie. Niestety nieubłaganie zbliża się wyjazd Johna (Channing Tatum) na misję, który zaczyna walkę miłości z kilometrami i tęsknotą. 


6. SZKOŁA UCZUĆ (2002)


Wzruszająca opowieść o miłości nastolatków, którzy nie wyobrażają sobie życia bez siebie. Uczucie chłopaka rośnie mimo coraz większej niechęci jej ojca, pastora. Dziewczyna ukrywa przed ukochanym śmiertelną chorobę. Wyciskacz łez, zapewniam.

7. LOL (2012)


Wraz z rozpoczęciem roku szkolnego Lolę (Miley Cyrus) zostawia chłopak. Dziewczyna bez namysłu, chcąc zrobić mu na złość, zaczyna związek z jego najlepszym przyjacielem. Lola popada w coraz to większe problemy, bierze narkotyki, pije i nie może dogadać się z mama, Anne (Demi Moore).

8. I ŻE CIĘ NIE OPUSZCZĘ


Opowieść o młodym małżeństwie, które bierze udział w wypadku samochodowym, w którym Paige (Rachel McAdams) odnosi poważne urazy i traci pamięć. Leo (Channing Tatum) musi sprawić, by ta zakochała się z nim bez pamięci. Czy mu się uda? :)

9. DLA CIEBIE WSZYSTKO (2014)


Dawson i Amanda jako nastolatkowie byli szaleńczo w sobie zakochani, jednak pochodzili oni z zupełnie różnych światów. On wychował się w patologicznej rodzinie, natomiast ona pochodziła z porządnego domu. Teraz, po kilkunastu latach, kiedy każde z nich ułożyło sobie jakoś życie, spotykają się na pogrzebie starego znajomego i ich uczucie odżywa.

10.  CZAS NA MIŁOŚĆ (2013)Kończąc 21 lat, Tim (Domhnall Gleeson) dowiaduje się od ojca, że może cofać się w czasie. Ten pragnie znaleźć dziewczynę i sądzi, że będzie to idealny sposób na to. Wyjeżdża do Londynu i poznaje tam śliczną Mary (Rachel McAdams). Dzięki swojemu darowi udaje mu się pomóc przyjacielowi dotrzeć do szpitala i ocalić swój ślub, jednak jest on również niebezpieczny. 

11. KOCHAJ I TAŃCZ (2009)


Polski film! Hania, poukładana życiowo dziennikarka dowiaduje się, że jej ojcem jest słynny tancerz i postanawia nauczyć się tańczyć. Jej trenerem zostaje Wojtek, w którym się zakochuje. Hania odnajduje w sobie nową pasję - taniec :)

You Might Also Like

0 komentarze