RODZINNE SPOTKANIA

17:09:00

Być może widzieliście na snapie albo Instagramie, że byłam jakiś czas temu na rodzinnej osiemnastce mojej kuzynki. Jako, że lubię oglądać lifestylowe wpisy, a co więcej lubię do nich powracać i wspominać, wpadłam na pomysł czemu o tym nie napisać. Zanim do tego dojdziemy, chciałabym pokazać Wam zdjęcia z rodzinnego spotkania, które miało miejsce w ten weekend- roczka mojej najmłodszej i zarazem najsłodszej kuzynki Gabrysi. Zapraszam kochani do zdjęć :)


AAA!! Jestem zakochana w tej małej! Cudowne dziecko! ♥ Ale to akurat u nas rodzinne hihi. Fotografowanie jej było czystą przyjemnością, nawet pomimo ciągle włączonego trybu sportowego.  Ale dobra, przejdźmy dalej, do kolejnej rodzinnej imprezki, o której chcę tu wspomnieć, mianowicie o osiemnastce mojej kuzynki Blanki!


To tyle na dziś. Trzymajcie się kochani i do napisania! :)

You Might Also Like

7 komentarze

 1. Szczerze to trochę jestem rozczarowana, miałam nadzieję że będzie więcej zdjęć z osiemnastki i to konkretniejszych, np. bawiących się ludzi, składania życzeń :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Wiem wiem, ale szczerze powiedziawszy to mało ludzi bawiło się na parkiecie, bo cała impreza liczyła około 25 osób, a poza tym nie wiem, czy oni zgodziliby się, abym wrzuciła ich zdjęcia na bloga, więc wrzuciłam to co uważałam :)

   Usuń
 2. Przepiękny tort, zabawa musiała być udana :)
  Buziaki,
  http://loveshinny.pl :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Mogłaś wrzucić też tort osiemnastkowy, w tej erze torty są "sztuką" 🤗pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 4. Robisz straszne błędy np. roczku

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ej faktycznie! Dziękuję, nie wiem jak mogłam popełnić tak straszny błąd!

   Usuń