PHONE PHOTOS

21:56:00

Siema! Dziś wpadam z kolejnym lifestylowym postem, który pojawia się na blogu mniej więcej co miesiąc. Mianowicie, jak sam tytuł wskazuje, chodzi o zdjęcia i wydarzenia z ostatnich tygodni. Jeśli chodzi o tą serie, staram się niczego nie pominąć, dlatego pisząc posta, za każdym razem, cofam się do poprzedniego. A więc pomyślmy, co ciekawego działo się u mnie ostatnio.

Myślę, że na początku warto byłoby wspomnieć o zakończeniu szkoły, które miało miejsce pod koniec kwietnia, bo niewątpliwie było to ważne wydarzenie i zarazem był to ważny dzień dla maturzystów. Nie będę się rozpisywać na ten temat, bo jest przecież osobny post o tym, na którego oczywiście Was zapraszam. (link tutaj)

Wszystkie zdjęcia użyte w poście zrobione są na Snapchacie, na którego oczywiście Was zapraszam! Nazwa- d0nciablog

Aaa! No i zachęcam do przeczytania wpisu do końca, bo ciągle działam i szykuję dla Was coś specjalnego! Nie przedłużam i zapraszam do lektury kochani!

torcik na 50-lecie dziadków / snapchatowe selfie / robimy deser!
Backstage dwóch sesji z Monią!
Na początku maja odezwała się do mnie Monika i zgadałyśmy się na sesję. Pierwotnie w planach miałyśmy zrobić zdjęcia tylko w domu na czystym tle, jednak widząc jakie klimatyczne ciuchy wzięła ze sobą od razu zdecydowałam się wyjść na dwór! Obie sesje są już dostępne na blogu, ale jeśli jeszcze ich nie widzieliście, to serdecznie zapraszam.


29 kwiecień, czyli nasza trzecia rocznica / uśmiechnięta Doncia jeszcze przed maturą / party time! 

Pomiędzy maturami, miałam okazję razem z Jankiem być na komunii mojej kuzynki Jessicy. Ceremonia udała się pomimo pogody, która tego dnia niestety nie dopisała i padał przelotnie deszcz. Post na ten temat i więcej zdjęć- tutaj!

Załatwiamy ważne sprawy, czyli Poznań z Pati! / obiad / czy to lato?
pierwszy dzień w pracy / ogniskowa focia z Patulą ♥ / efekt nudy
Odnośnie pierwszego zdjęcia, który przedstawia drogę do pracy.. Tak! Od poniedziałku zaczynam pracę i mam wielką nadzieję, że nie będzie miała ona znaczącego wpływu na systematyczność postów. Jak wiadomo pieniądze z nieba nie spadają, a ja mam mnóstwo planów na te wakacje i nie zamierzam przez te cztery miesiące leżeć i pachnieć! Poza tym, od pewnego czasu, razem z kilkoma innymi blogerami, szykuję małą niespodziankę, która z pewnością zaskoczy, bo jest to wyjątkowy projekt. Nic więcej nie zdradzam, wszystkiego dowiecie się w odpowiednim czasie. Tymczasem żegnam się z Wami i życzę miłego wieczoru! Buziaki!


                                                               Fanpage bloga- TUTAJ!You Might Also Like

4 komentarze

  1. Odpowiedzi
    1. Ciężka, ale da się wytrzymać :)

      Usuń
  2. Uwielbiam takie mixy zdjęć! Troszkę wspomnień w jednym miejscu :) Piękny tort dziadków :)

    OdpowiedzUsuń