AUTUMN

19:52:00


Jesień mogłaby być przez cały czas kiedy trwa taka piękna i kolorowa, jak na zdjęciach. Pewnie każdy z nas miałby wtedy większy zapał do wstania wcześnie i pójścia do szkoły czy pracy. Jakiś czas temu wybrałam się z moją przyjaciółką na małą sesję do parku. Uwielbiam takie klimatyczne i urokliwe zdjęcia, więc była to dla mnie czysta przyjemność. Sama mam mnóstwo pomysłów na sesje jesiennie nie tylko w parku z użyciem liści. Nie chce nic na razie mówić, żeby nie zapeszyć, ale mam nadzieje, że wszystkie plany wypalą i efekty pojawią się niedługo na blogu.

Moja piękna modelka i jej piękny uśmiech! To moje ulubione zdjęcie z tej sesji. Jeśli ktoś chciałby wspólnie zrobić jakieś fajne zdjęcia/sesję, to piszcie śmiało, nie gryzę :) Muszę przyznać, że modelek jeszcze mi brakuje, ale jestem zdania, że "nie od razu Kraków zbudowano". Do tej pory nie miałam dużej styczności z dobrym sprzętem, więc przygodę z fotografią zaczynam dopiero teraz. Jednak pamiętam już jak w gimnazjum, kiedy jeździłam na kolonie, pożyczałam lustrzankę od koleżanek i robiłam zdjęcia dosłownie wszystkiemu. Instagram Pati- click

You Might Also Like

1 komentarze

  1. O zdecydowanie! W tym roku brakowało takiej pięknej jesieni jak na twoich zdjęciach. Też jeszcze chciałabym zrobić zdjęcia w jesiennych liściach. Oby się udało! Piękne zdjęcia :)
    http://with-ideas.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń