SIS FOREVER

17:00:00


Dziś po raz pierwszy mam dla Was zrobione przeze mnie lustrzankowe zdjęcia! Co prawda nie nazwałabym tego sesją, bo były robione na zupełnym spontanie, ale po ich obejrzeniu stwierdziłam, że są niezłe i postanowiłam co nieco wrzucić. Zwłaszcza, że tego typu foty nie pojawiły się tu dotychczas, ale zamierzam to zmienić! Chciałabym przedstawić Wam moją kuzynkę Ole, z którą od kiedy tylko pamiętam chodziłam na różnego typu "sesje". Obie od zawsze lubiłyśmy robić zdjęcia i zawsze lubiłyśmy w taki sposób spędzać czas, i zostało nam to do dziś! Niedawno znalazłam nasze pierwsze zdjęcia zrobione zwykłą cyfrówką i przypomniałam sobie nasze wszystkie pomysły i plany, i było tego mnóstwo. Super jest mieć kontakt z kimś przez tak długi czas! Lata mijają, a my wciąż jesteśmy takie same. Z racji tego, że Ola mieszka we Wrocławiu dość rzadko widzimy się w ciągu roku. Kilka dni temu odwiedziła mnie i wyszłyśmy popstrykać trochę zdjęć niedaleko mojego domu. 


Siostry od zawsze na zawsze. Moja piękna modelka! Chciałabym zaprosić Was na bloga kulinarnego, którego prowadzi Ola (KLIK), gdzie znajdziecie fajne pomysły na fit dania bez cukru, no i oczywiście na jej Instagrama (KLIK). 

You Might Also Like

10 komentarze

 1. Co znaczy określenie "lustrzankowe zdjęcia"? ;D Chodzi Ci o to, ze mogłas rozmazac tło? Bo oczywiście nie "hejtuje" (jakże popularne ostatnio słowo), ale uważam, ze te zdjęcia nie są ciekawe, bo zwykłej zabawy aparatem z możliwością plastycznej zabawy obrazem nie uważam za sztukę. Może też nie rozumiem konwencji blogów tutaj. Ale proszę o odpowiedz, pozdrowki! ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeśli nie wiesz, to zdjęcia we wcześniejszych postach robiłam ajfonem, a wiadomo, że nawet najlepszy telefon nie ma takiej jakości co lustrzanka. Teraz mam okazję fotografować aparatem siostry i dlatego tak napisałam :) Ja tych zdjęć też nie uważam za sztukę, więc nie rozumiem czemu o sztuce mowa skoro ja nic o tym nie napisałam. Po prostu podobają mi się i postanowiłam wrzucić je na bloga dla siebie, na pamiątkę.

   Usuń
 2. Wstawilas 11 czy 12 takich samych zdjęć, o co tu chodzi? Czy nie wybiera się tego jednego z najlepszego?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dokładnie 13. Nie wiem czy masz problem ze wzrokiem, bo do spostrzegawczych raczej nie należysz, ale powiem Ci, że te zdjęcia nie są takie same :) Wstawiłam te, które mi się podobają i nawet gdyby było ich 50 i wszystkie wyglądałyby PODOBNIE to i tak bym je wrzuciła :)

   Usuń
 3. Ale doncia! Nie próbuj być przeciwko mnie, kazda moja kontruktywq próbuja .byc przeciwko Tobie! Każda młoda osoba próbuje być tego zdania 😂 To dosyć śmiesznie. Nikt tu raczej póki Co ciebie nie próbuje "hejtowac" tak jak myślisz". Na opinie jeszcze trzeba musisz sie przyzwyczaić i mam na dzieję, że dasz radę, do zobaczenia Młoda!

  OdpowiedzUsuń
 4. Zdjęcia świetnej jakości, bardzo ładne :)
  I modelka pięknie wygląda.
  Jaki model lustrzanki jeśli mogę zapytać?


  Zapraszam-Mój blog
  Odwdzięczam się za każdą obserwacje :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękuję bardzo, miło! :) Jeśli chodzi o lustrzankę, to jest to Nikon D3100 (obiektyw 18-105mm).

   Na pewno wpadnę. Pozdrawiam cieplutko! :)

   Usuń
 5. #siłasióstr - tylko to przychodzi mi w tym momencie do głowy czytając ten post ;)
  Najtrwalsza relacja jaką można zbudować od najmłodszych lat. Siostra- najlepsza powierniczka, przyjaciółka w jednym, dokładnie taką samą relacje mam z siostrą od zawsze nie rozłączne! Nawet na zakupy do supermarketu razem! To się nazywa #siłasióstr ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dobrze napisane! Super jest mieć kogoś takiego przy sobie :) Pozdrawiam cieplutko :)

   Usuń