POMAGAJMY!

16:00:00

Wierzę w to, że każdy człowiek ma w sobie coś dobrego i że "to, co dajesz z siebie, do ciebie wraca". Wsparcie drugiego, zrozumienie, pomocna dłoń czy pomoc w potrzebie. To się ceni. I jak też wiadomo, pomagać możemy na wiele sposobów. Czy to pomoc kuzynce w odrobieniu lekcji, pożyczenie koledze kilku złotych czy pomoc mamie w kuchni- to zawsze pomoc większa lub mniejsza, a dla nas może wydawać się to zwyczajną drobnostką. I właśnie w taki sposób chciałam wprowadzić Was do dzisiejszego tematu, jakim jest pomoc dla dzieciaków.

Kilka dni temu pomysłodawca i założyciel strony wspierającej dzieci, Mateusz Pawłowski, napisał do mnie odnośnie super akcji, która działa już przez pewien czas. Akcja ma na celu pomoc rodzicom, których nie stać na zakup gadżetów szkolnych dla swoich dzieci. Myślę, że to super pomysł! Choć pomagają przede wszystkim osobom prywatnym, to w tej grupie znajdują się również szkoły, świetlice i przedszkola. Przedmioty jakie przekazują to między innymi zeszyty, notesy, plany lekcji, naklejki, zakładki do książek czy linijki. Całą akcję sponsoruje firma (click) i trwa do odwołania, czyli do wyczerpania zapasów.

Strona na Facebook'u: clickFajnie, że istnieją jeszcze tacy ludzie, którzy chcą pomagać innym bezinteresownie. Naprawdę zachęcam Was do odwiedzenia i polubienia strony na Facebook'u, i zainteresowania się akcją. Zaproście również swoich znajomych do polubienia strony i rozszerzenia zasięgu całego projektu. Myślę, że to żaden wstyd prosić o pomoc, więc jeśli sami znacie dzieci potrzebujące przedmiotów szkolnych, to zgłoście się do tej instytucji i pomóżcie. To nic trudnego, a możecie sprawić, że maluszki będą szczęśliwsze. Potrzebne gadżety możecie odebrać kontaktując się z panem Mateuszem Pawłowskim pod numerem tel. 505 904 182 lub mailowo: info@paywin.pl.

You Might Also Like

1 komentarze

  1. Słyszałam o jego akcji, naprawdę coś cudownego :)

    http://roseaud.blogspot.com/

    OdpowiedzUsuń